Hakkımızda

Hakkımızda

Serüvenimiz 1987 yılında Ankara,Siteler mobilyacıların içerisinde 100 m2’lik bir dükkanda, 9 imalatçı esnafın o dönemde hammadde tedariğinde yaşadığı zorluklardan dolayı kendi ihtiyaçlarını karşılamak için bir araya gelmesi sonucunda başlamıştır. Bu serüven kısa bir zaman içerisinde artırdığı ürün yelpazesi ve organizasyonel gelişimiyle artık sadece kendi amaçlarına değil bölgedeki arzıda karşılayacak konuma gelmiştir.

Firmamız zaman içinde diğer sektörlerle olan bağını keserek 1994 yılında Siteler/Demirciler sitesine taşınarak kendini bir tedarikçiden çok bir metal marketi olarak konumlandırmaya başlamış ve bu iz üzerinde ticaretine ivmeli bir şekilde devam etmiştir.

Yıllar içerisinde sektöründe lider ve öncü bir hale gelen Ankara Profil Boru LTD. ŞTİ., artan kalitesi ve ürün yelpazesi ile 2000’lerin başında taşınmış olduğu Atisan/Ostime’ de 8000 m2 kapalı alanda, 200’ün üzerinde kategorisiyle ve 30 yıla aşkın olan tecrübesiyle müşteriler ile üretici arasında bir köprü olmaya devam etmektedir. Gelişen çağa ve teknolojiye ayak uydurarak artık sadece bir metal market değil, aynı zamanda çelik servis hizmeti veren bir firma haline gelmiştir.

hakkımızda
Nasıl yardımcı olabiliriz? Canlı Destek